Twoja stara walizka już się wysłużyła i przed wyjazdem na urlop mu"/>

Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15

83-010 Straszyn

Numer telefonu: 58 682 89 42

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Walizki na kółkach


Krótki opis firmy Walizki na kółkach

Twoja stara walizka już się wysłużyła i przed wyjazdem na urlop musisz pomyśleć o nowej, ale jeszcze nie wiesz, jaka byłaby najlepsza? Dziesiątki różnych produktów w rozmaitych stylach, kolorach i wzorach znajdziesz na stronie bagazownia.pl należącej do sklepu internetowego, w którym kupisz wymarzony produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. W ofercie sklepu są walizki na kółkach we wszystkich rozmiarach, począwszy od najmniejszych kabinówek przeznaczonych do tanich linii lotniczych, na ogromnych walizkach o pojemności powyżej 120 litrów kończąc. Można tu także nabyć bardzo ładne i trwałe zestawy walizek najlepszych na rynku marek.

Poza walizkami dostępne są tu także piękne i pakowne torby podróżne w różnych wielkościach także wyposażone w rączki i kółka, z ogromną ilością kieszeni pozwalających na idealne rozmieszczenie wszystkich przydatnych w podróży drobiazgów.

Bez względu na to, czy lubisz produkty takich marek jak Samsonite, Puccini, Pellucci, Kremer, Slezenger czy bardziej przemawia do Ciebie marka Titan, tutaj znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu i to w doskonałych cenach.

Inne firmy niedaleko

Speed One Rib


Moszopów 1, Hel

Zobacz >