Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Asgard - wycieczki do Islandii


0 0

10-115 Reykjavík

Numer telefonu: 00354 7775995

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.wycieczkidoislandii.com/ • Wycieczka na islandię cena


Krótki opis firmy https://www.wycieczkidoislandii.com/ • Wycieczka na islandię cena

Osoby chcące spędzić urlop w otoczeniu dzikiej przyrody powinny zastanowić się nad wyborem wyjazdu na Islandię. Ta niezwykła wyspa urzeka niepowtarzalnymi widokami. I choć niektórym może wydawać się zbyt chłodna i surowa, to jednak tak naprawdę ma bardzo dużo do zaoferowania.

Swoją przygodę mogą tu przeżyć zarówno osoby lubiące bardzo spokojny wypoczynek, jak i fani aktywności. Można się tu oddawać rozmaitym sportom – Islandia słynie na przykład z pól golfowych, jej niedostępne zakątki można zwiedzać za pomocą samochodów terenowych, a zimą nawet na skuterach śnieżnych. Ze względu na swoje położenie na wyspie można obserwować takie zjawiska, jak zorza polarna, można tu też doświadczyć dnia i nocy polarnej.

Cena wycieczki na Islandię wcale nie musi być bardzo wysoka. Jeśli jest dobrze rozplanowana, wtedy koszty są zdecydowanie mniejsze. Warto też przyjechać większą grupą. Firma Asgard swym klientom oferuje kilka różnych wersji wypoczynków, również w różnych przedziałach cenowych. Wyjazd można również zaplanować zgodnie z własnym zamysłem.

Inne firmy niedaleko

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.


Calle Isla Tabarca 2, Alicante

Zobacz >

Polsk Norsk Consulting


Grensevegen 23, Nærbø

Zobacz >