Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Kids Decor sp. z o.o.


Krakusów 1b

30-092 Kraków

Numer telefonu: 668632244

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Magnetic Book Janod - https://www.biomaluch.pl


Krótki opis firmy Magnetic Book Janod - https://www.biomaluch.pl

Zastanawiasz się, jaką zabawkę mógłbyś kupić swojemu dziecku, które właśnie kończy 3. rok życia? Chciałbyś, aby było to coś, co będzie nie tylko bawić, ale i uczyć i co nie znudzi się maluszkowi po kilku minutach? Powinieneś więc obejrzeć zabawki typu Magnetic Book francuskiej firmy Janod, która niezwykle dba, aby jej produkty były bezpieczne, niezwykle kolorowe i edukacyjne. Ta magnetyczna układanka dostępna jest w sklepie ze strony biomaluch.pl z artykułami dla dzieci od momentu ich przyjścia na świat.

Układanka ta jest bardzo ładnie wykonana i ma formę książeczki, której okładki stanowi plansza magnetyczna do przyczepiania kart specjalnymi magnesami. Każda zabawka z tej serii ma inną tematykę i może dotyczyć:

  • kolorów,
  • pojazdów,
  • kształtów,
  • wyglądu,
  • ubrań i wielu innych.

Celem tej zabawki jest nie tylko koordynacja ruchowa i rozwijanie wyobraźni dziecka, ale i, dzięki doskonałemu wykonaniu tej zabawki, nauka estetyki i pobudzanie zmysłu artystycznego. Elementy tych układanek są dość drobne, zatem dziecko ćwiczy też sprawność manualną. Jest to jedna z najlepszych zabawek, która się nie znudzi.

Inne firmy niedaleko

toPROMO Advertising Group


Jędrzeja Śniadeckiego 28/4, Oświęcim

Zobacz >

Jan Byczkowski Fotografia


Zakopane 1C, Zakopane

Zobacz >

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Zobacz >