Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Kunst Meble


Al. Jana Pawła II 66

42-200 Częstochowa

Numer telefonu: 796185000

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kunst Meble • Kuchnie na wymiar Radomsko


Krótki opis firmy Kunst Meble • Kuchnie na wymiar Radomsko

Producent mebli na wymiar zapewnia swoim klientom satysfakcjonujące usługi. Każde zlecenie realizuje zgodnie z najwyższymi standardami sztuki stolarskiej i dokłada starań, by spełniać indywidualne wymagania zleceniodawców.

Zespół firmy składa się z wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim stażem. Ich kompetencje oraz zaangażowanie w tworzenie mebli dają zachwycający efekt. Powstające zabudowy stanowią praktyczne wyposażenie domu, a ponadto są estetycznym elementem aranżacji. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów studia cieszą się kuchnie na wymiar. W Radomsku producent zrealizował już wiele takich zleceń, a każde z nich było dostosowane do konkretnych oczekiwań zamawiającego.

Niewątpliwym atutem zabudowy kuchennej jest możliwość funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni. Ponadto projekt taki będzie spójny, co znacznie wpłynie na atrakcyjność aranżacji. Firma prezentuje swoje prace na stronie kunst-meble.pl. Tworzy zabudowy w różnym stylu, dzięki czemu zaspokaja gusta wielu osób.

Inne firmy niedaleko

WindBal


Wałowa 39, Tychy

Zobacz >

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Zobacz >

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


Kwiatowa 63, Stary Broniszew

Zobacz >