Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Adwokat Maciej Rodacki


Mogilska 13B

31--54 Kraków

Numer telefonu: 693 253 807

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Adwokat Maciej Rodacki | Adwokat chrzanów


Krótki opis firmy Adwokat Maciej Rodacki | Adwokat chrzanów

Domeną kancelarii prowadzonej przez adwokata Macieja Rodackiego jest świadczenie wsparcia prawnego mieszkańcom Krakowa. Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na pomoc prawników także w okolicznych miejscowościach, otworzono dodatkowe biuro w Chrzanowie. 

Lista usług dostępna jest na stronie adwokatrodacki.pl. Właściciel kancelarii przyjmuje zlecenia składane osobiście, telefonicznie lub w wiadomości e-mail. Każdorazowo przed przystąpieniem do działań adwokat obsługujący filię w Chrzanowie oraz biuro główne w Krakowie zapoznaje się ze specyfiką sprawy, wyjaśniając z klientem wszelkie nieścisłości. Może również działać jako reprezentacja zlecającego, prowadząc w jego imieniu rozmowy ze stronami, w tym z instytucjami (urzędami, bankami, wierzycielami).

Aby umówić się na wizytę w kancelarii, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Cennik za poszczególne usługi jest ustalany indywidualnie. Na wysokość opłaty wpływa stopień skomplikowania sprawy i zakres czynności podjętych przez adwokata.

Inne firmy niedaleko

HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, Mirków

Zobacz >

Olimp24 Rafał Klimek


Michałowskiego 4, Wałbrzych

Zobacz >

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska


Stacha Świstackiego 15, Wrocław

Zobacz >