Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

MABAPI Sp. z o.o.


Płocka 17

01-231 Warszawa

Numer telefonu: 601 219 550

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

MABAPI Sp. z o.o. | Długopisy reklamowe cennik


Krótki opis firmy MABAPI Sp. z o.o. | Długopisy reklamowe cennik

Polska firma MABAPI zajmuje się realizacją zleceń reklamowych, poligraficznych oraz wydawniczych. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa można zapoznać się z obowiązującą ofertą oraz katalogiem produktów. Asortyment na bieżąco aktualizowany jest o ciekawe nowości. Każdy artykuł został szczegółowo opisany i dokładnie sfotografowany. Klienci mogą wybierać spośród licznych wzorów i kolorów dostępnych produktów.

W odpowiedzi na zapytanie klienta o wycenę na przykład na długopisy reklamowe pracownicy wysyłają cennik zawierający wszelkie informacje, w tym o możliwym znakowaniu, dostępnych modelach czy alternatywnych opcjach. Dzięki temu kupujący od razu wiedzą, jakie są możliwości i które z nich mieszczą się w budżecie. Wieloletni klienci doceniają łatwy kontakt z działem obsługi oraz przystępne ceny materiałów reklamowych.

Firma współpracowała już z wieloma partnerami z różnych branż, a pracownicy chętnie podejmują się realizacjo nowych, niestandardowych zleceń, chociażby na produkcję banerów.

Inne firmy niedaleko

SOLID ROCK


Rudna Droga 132, Mogielnica

Zobacz >