Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

TRAK S.J.


os. Stare Żegrze 50

61-249 Poznań

Numer telefonu: 61 87 97 115

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Naprawa schneider


Krótki opis firmy Naprawa schneider

Przedsiębiorstwo TRAK to rozpoznawalny w branży serwis, który oferuje kompleksowe usługi naprawcze różnego rodzaju elektroniki przemysłowej. W ofercie znajduje się naprawa urządzeń marki Schneider Electric, między innymi paneli HMI, falowników, serwomotorów, sterowników PLC czy softstartów. Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że firma oferuje bezpłatną wycenę oraz diagnostykę.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy korzystają z nowoczesnych narzędzi oraz mają dostęp do najwyższej jakości części zamiennych, co gwarantuje szybkie i profesjonalne wykonanie każdego zlecenia. Warto dodać, że naprawy są objęte gwarancją. Ponadto klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne związane z ponownym podłączeniem komponentów do maszyn, ich skalibrowaniem i uruchomienie. Katalog zawierający listę naprawianych urządzeń można obejrzeć na stronie internetowej.

Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, który cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Inne firmy niedaleko

Studio Projektowe Motiv


Jana Nagórskiego 5, Poznań

Zobacz >

BUD-WENT


Graniczna 15A, Biskupice

Zobacz >

AUTOMAR


Skalna 1, Poznań

Zobacz >