Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

87-700 Aleksandrów Kujawski

Numer telefonu: 660 185 232

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Auto kasacja Płock


Krótki opis firmy Auto kasacja Płock

Przedsiębiorstwo zaprezentowane na stronie internetowej dostępnej pod adresem auta-skup.com ma szeroką ofertę z branży motoryzacyjnej. Przede wszystkim znane jest z tego, że prowadzi skup aut i gotowe jest odkupować wszelkie samochody, bez względu na ich markę, model, rocznik czy stan. Dzięki temu posiadacze niechcianych aut, czasem trudnych do sprzedania, mogą szybko się ich pozbyć, w dodatku za korzystną dla nich cenę.

Firma prowadzi też między innymi auto kasację w Płocku. Można oddać tam samochód na złom, mając pewność, że cała procedura zostanie przeprowadzana w sposób zgodny z prawem, a także z zasadami ochrony środowiska. Klienci także w tym przypadku mogą liczyć na przystępne warunki finansowe.

Całość oferty można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa, gdzie zaprezentowano także inne usługi, na przykład wulkanizacji czy sprzedaży samochodów używanych. Tak rozległa działalność, w dodatku prowadzona na dużym obszarze, pozwala firmie oferować kontrahentom atrakcyjne warunki finansowe.

Inne firmy niedaleko

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


Legionów 16, Toruń

Zobacz >

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Konwaliowa 12, Osiek Nad Wisłą

Zobacz >

SEDYMENT


Elgiszewo k/Torunia 1, Ciechocin

Zobacz >