Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

MAX-FLOOR 1 Mariusz Lenik


Bieńkówka 193

34-212 Bieńkówka

Numer telefonu: +48 662 028 026

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Usługi budowlane wylewki betonowe


Krótki opis firmy Usługi budowlane wylewki betonowe

Oferta przygotowana przez kadrę firmy MAX-FLOOR 1 Mariusz Lenik to wsparcie dla klientów indywidualnych oraz odbiorców biznesowych poszukujących szybkich, przystępnych cenowo oraz wytrzymałych (w tym odpornych na duży nacisk masy) posadzek. Realizator, świadcząc usługi budowlane, proponuje wylewki betonowe, styrobetonowe, nawierzchnie cementowe oraz anhydrytowe.

Aby zapewnić jak najkrótszy czas wykonania zamówienia, pracownicy działają regionalnie, przyjmując głównie zlecenia od osób z terenu województw małopolskiego i śląskiego. Istnieje możliwość skorzystania z oferty przez podmioty spoza tego obszaru, jednak kadra zastrzega, że z uwagi na konieczność pokonania sporych odległości przez ekipę, w tym transport ciężkich maszyn oraz wyposażenia, czas realizacji może się wydłużyć, a koszty za usługę mogą wzrosnąć.

Firma podejmuje się wykonania posadzek zarówno na już wcześniej użytkowanej powierzchni, jak i na świeżo rozłożonym zbrojeniu, w nowo powstałym budynku przemysłowym lub mieszkalnym.

Inne firmy niedaleko

HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, Mirków

Zobacz >

Olimp24 Rafał Klimek


Michałowskiego 4, Wałbrzych

Zobacz >

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska


Stacha Świstackiego 15, Wrocław

Zobacz >