Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Tania Paczka


Wolności 50

58-500 Jelenia Góra

Numer telefonu: 222302289

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Nadaj kuriera


Krótki opis firmy Nadaj kuriera

Osoby, które chciałyby sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się paczka, mogą zajrzeć na tania-paczka.net. Dzięki prostej wyszukiwarce szybko zlokalizują przesyłkę i dowiedzą się, czy została wydana do doręczenia. Korzystanie z niej jest intuicyjne.

Na stronę mogą udać się wszystkie osoby, które chciałyby nadać kuriera. Nie jest to skomplikowana czynność. Wystarczy uzupełnić potrzebne dane, w tym parametry paczki oraz kraj nadania i dostawy. Konieczne jest też wskazanie firmy kurierskiej. Oczywiście, nie można nadać paczki bez podania danych adresowych. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych informacji konieczne jest dokonanie płatności za usługę.

Osoby, które chcą wysłać swoją pierwszą paczkę, znajdą na stronie serwisu wiele cennych wskazówek. Zamieszczono na niej m.in. porady dotyczące sposobu zabezpieczania towarów na czas transportu. Firma, która kieruje serwisem, współpracuje m.in. z DHL, GLS, DPD, FedEx i InPost. Na należącej do niej stronie internetowej można zapoznać się z cennikiem.

Inne firmy niedaleko

HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, Mirków

Zobacz >

Olimp24 Rafał Klimek


Michałowskiego 4, Wałbrzych

Zobacz >

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska


Stacha Świstackiego 15, Wrocław

Zobacz >