Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek


Grójecka 194

02-390 Warszawa

Numer telefonu: 22 305 36 55

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kancelaria zamówienia publiczne


Krótki opis firmy Kancelaria zamówienia publiczne

Poprawnie zorganizowane przetargi z zamówień publicznych gwarantują uczciwą konkurencję, zapewniając wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom możliwość złożenia oferty. Natomiast zleceniodawcy pozwalają na zebranie dużej liczby informacji, które pozwolą na wybór najlepszego wykonawcy. Jest to istotne, ponieważ ważnym aspektem zamówień publicznych powinno być najkorzystniejsze ulokowanie środków publicznych.

Aby zapewnić całej procedurze odpowiedni standard, warto skorzystać z usług kancelarii. Zamówienia publiczne to specjalizacja Kancelarii Prawnej Adwokat Grzegorz Mazurek. Oferta skierowana jest do urzędników przeprowadzających przetargi oraz firm biorących w nich udział.

W ramach świadczonych usług klienci kancelarii mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu dokumentacji, reprezentację podczas negocjacji czy przed Krajową Izbą Odwoławczą. Co więcej, placówka organizuje również szkolenia z zamówień publicznych, więc przedstawiciele firm mogą dowiedzieć się więcej o całej procedurze, prawach i obowiązkach obu stron.

Inne firmy niedaleko

SOLID ROCK


Rudna Droga 132, Mogielnica

Zobacz >