Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Astra S.A.


Poleczki 23

02-822 Warszawa

Numer telefonu: 22 346 07 85

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://astrapolska.pl/pl • Artykuły rysunkowe


Krótki opis firmy https://astrapolska.pl/pl • Artykuły rysunkowe

Firma ASTRA to wiodąca marka w zakresie produkcji artykułów papierniczych i piśmienniczych. Na rynku polskim obecna jest od wielu dziesięcioleci, a obecnie swoje produkty oferuje także na rynku międzynarodowym. Dokłada wszelkich starań, by dzieci i młodzież otrzymywały artykuły rysunkowe pozwalające rozwijać im swoje talenty przy wykorzystaniu jakościowych materiałów. Ponadto w ofercie marki dostępne są produkty galanteryjne takie jak piórniki czy plecaki, dzięki którym można w praktyczny sposób przechowywać materiały rysunkowe.

Firma dysponuje własnym laboratorium, w którym specjaliści czuwają nad produkcją artykułów. Zaawansowana technologia produkcyjna pozwala spełniać wszelkie rygorystyczne wymogi europejskie w zakresie jakości materiałów.

Marka współpracuje z prestiżowymi centrami akademickimi i organizacjami wspierającymi szkoły. Ponadto oferuje współpracę B2B dedykowaną firmom, które pragną stworzyć dla swojej marki oryginalne i praktyczne gadżety reklamowe. Więcej informacji o usługach firmy znajdziesz na jej stronie internetowej.

Inne firmy niedaleko

Tent4Rent


Potocka 13, Warszawa

Zobacz >

SOLID ROCK


Rudna Droga 132, Mogielnica

Zobacz >

Eventomat


Kazimierzowska 25, Warszawa

Zobacz >