Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Foremski


Rynkowa 56

62-081 Przeźmierowo

Numer telefonu: 61 29 22240

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Foremski • Kominki oborniki


Krótki opis firmy Foremski • Kominki oborniki

Dobrym i ciekawym sposobem na ogrzanie pomieszczenia, a nawet całego mieszkania, jest kominek. Wybór odpowiedniego urządzenia jednak nie jest taki prosty, dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy wskażą najlepiej dopasowany produkt. W sklepie internetowym foremski.com.pl znajduje się bogaty wybór kominków i niezbędnych akcesoriów oraz nowoczesnych odkurzaczy centralnych, a w ofercie jest również usługa montażu oraz serwis.

Sklep oferuje kominki w Obornikach i Szamotułach, ale realizacje są możliwe na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Jeżeli klient znajdzie w asortymencie produkt, na którym mu zależy, wystarczy skontaktować się z obsługą sklepu i przedstawić szczegóły poszukiwanego urządzenia. 

Skorzystanie z usług ekspertów to gwarancja doboru odpowiedniego sprzętu do panujących w domu czy mieszkaniu warunków i zachowanie jego pełnej funkcjonalności. Właściciel sklepu stawia przede wszystkim na wysoką jakość urządzeń i akcesoriów, dlatego współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami i importerami.

Inne firmy niedaleko

Studio Projektowe Motiv


Jana Nagórskiego 5, Poznań

Zobacz >

BUD-WENT


Graniczna 15A, Biskupice

Zobacz >

AUTOMAR


Skalna 1, Poznań

Zobacz >